Cafe Oranżeria w Krakowie

 

Kraków tego ranka nie napawał optymizmem zwłaszcza, że mieliśmy płynąć barką z kościoła na Skałce w okolice Wawelu. Przygotowania w ich nowym gniazdku przeleciały bez problemów i większych przygód 🙂 Z Czyżyn ruszyliśmy do centrum.

 

Ceremonia Kościół na Skałce

 

Tego miejsca nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, okolice kościoła są cudowne. Polecam wszystkim zaglądnąć tam aby zobaczyć jaki skarby czyhają pomiędzy kamienicami. Wnętrze Kościoła przyprawia o zawrót głowy, ciemne wnętrza nie były łatwym tematem do pracy ale moje Fujiki dały radę !

 

Przyjęcie Cafe Oranżeria-Hotel Kossak wesele

 

Świetna lokalizacja, jedna z najlepszych w Krakowie z cudownym widokiem na całe Stare Miasto ! Przypłynęliśmy tam barka tuż po wycieczce w kierunku Kazimierza. W lokalu Czekał na nas już świetny Dj Mike którego repertuar idealnie grał dla mnie i byłem wniebowzięty <3
Posiadówki na tarasie i pląsy na parkiecie tego dnia wszystko się udało idealnie, czego dowodem są fotki w galerii 🙂

Plener ślubny w Krakowie

 

Miał być piękny wschód słońca ! Było jak było 😀 Ogromna mgła, przenikliwy chłód i po krótkim spacerze wokoło Kopca Krakusa i szybki azymut w stronę mieszkania Anety i Grześka tam na nowej sofie dokończyliśmy plener 🙂 Zapraszam do oglądania.
Nie przegapcie pozostałych wpisów na blogu!