{ Witam }

~ Reportaż Ślubny ~

Reportaż ślubny to dla mnie najważniejszy element całego materiału i największa walka o to aby w kadrach oddać Wam to co najważniejsze. Emocje otoczenie, uśmiechy i łzy.

Przez przygotowania wśród najbliższych w rodzinie, pokazując to jakie relacje są wśród Was i najbliższych, staram się uczestniczyć w tym wszystkim jako jeden z członków rodziny dyskretnie oddając atmosferę tego dnia.

Nakład pracy jaki wkładacie w przygotowania detali, dodatków i atrakcji jest nie do cofnięcia, fajnie mieć to wszystko na przemyślanych kadrach gdzie wieloplan oddaje więcej niż 10 zdjęć. Będąc krok w krok obok Was, nie rzucając się przy tym w oczy a tym bardziej nie krępując gości swoją obecnością pracuję tak aby efekt mojej pracy nie był wpływem mody i chwilowych trendów a pozostał na długie lata postrzegany jako dobra fotografia.

~ Sesja Ślubna ~

Plener który robimy najczęściej kilka dni po ślubie, pozwala złapać w naturalnych momentach życia to co Was łączy.

Miejsce które wybieramy musi pomagać i odzwierciedlać Wasze temperamenty, zainteresowania bądź przywoływać najmilsze wspomnienia.

Najważniejsze w tym wszystkim nie jest sama lokacja plus piękne światło, wszystko to spaja w naturalne kadry to co czujecie do Siebie i to jak czujecie się przy mnie. Dlatego nie narzucam scenariusza a tylko pomagam abyście czuli się wolni od skrępowania i pokazali co w Was drzemie.

Zapraszam do mojej galerii ulubionych zdjęć ślubnych