Fotograf ślubny mszana dolna

Wesele Mszana Dolna

Niewątpliwie rok 2020 pozostanie w pamięci każdego z nas. Prawie każdy aspekt życia został przestawiony na inne tory, nie inaczej było w przypadku par młodych. Wiele lat oczekiwania, zmiany terminów, nerwowe oczekiwania na decyzje, niepokój, czy wirus bardziej zaatakuje w piątek, bądź w miejscowości obok. Wszystko to dało mocno psychicznie popalić. Można by w tym wszystkim szukać odrobiny radości, co doskonale udowodniły wszystkie moje tegoroczne pary. Uśmiech i radość wydawała się podwójna, po pierwsze ze ślubu a dwa z możliwości organizacji.

 

Przygotowania Oli i Darka

Tego dnia przygotowania Oli i Darka to zwieńczenie wielu miesięcy przygotowań. Każdy detal był przemyślany nad czym zapewne pieczę trzymała właśnie Ola. Cieszę się, że trafiam na ludzi ze świetnym poczuciem stylu nad czym będę się zapewne rozwodził przy temacie ubrań, które wybrali na ten wyjątkowy dzień. Sporo stresu towarzyszy wszystkim tego dnia, jednak ja z moim nastawieniem, w kooperacji z Dawidem z „I ślubuję Ci”, zawsze lubimy się mocno pośmiać, co myślę zawsze pozytywnie wpływa na lekko napiętą atmosferę, co finalnie pomaga wyciągnąć z ludzi ich uśmiech i naturalność w tym stresującym czasie. Jeśli jesteśmy przy stresującym czasie, kolejnym elementem, któremu towarzyszyły niemałe emocje był wybór sukni, która pięknie i subtelnie podkreślała kobiecość Oli z salonu Madonny i ponadczasowy garnitur Darka od ProForma.

Ślub Mszana Dolna

Mega lubię te okolice. Piękne widoki za oknami podczas jazdy zakopianką. Zawsze udane imprezy, świetna muzyka i piękni ludzie! Czego chcieć więcej? Wspaniała, pełna uśmiechu i radości w oczach przysięga małżeńska. Emocje kipiące dookoła, które udzielały się każdemu ze świadków tego wyjątkowego dnia. Gdy wszystko gra tak idealnie, praca staje się ogromną przyjemnością.

Wesele Przystań Kabanos

Chcesz zorganizować piękne przyjęcie ślubne na dużą ilość osób? Myślę, że propozycja lokalu „Przystań Kabanos” jest idealna dla ludzi z okolic, którzy do tego chcą obcować z tradycją regionu, która jest podtrzymywana przez właścicieli lokalu. Piękne, drewniane detale, okrągłe stoły podbijają rangę przyjęcia. Dlatego, jeśli planujesz wesele w okolicy, to świetna propozycja. Zobaczcie na zdjęciach, jak drewno idealnie dopełnia tło. Piękny pierwszy taniec! Dobra muzyka od Kapeli CyjeZbóje pomagała w wyciąganiu soczystych kadrów z zabawy, która była mocna, towarzystwo dopisało, a wszyscy z zaangażowaniem bawili się świetnie.

Plener Bieszczady

Kiedy proponujesz ludziom, którzy mają o rzut beretem w Gorce, bądź w Tatry, żeby pojechać w Bieszczady, to nie jeden wziąłby Cię za wariata. Pewnie Ola i Darek mieli chwilę zawahania, ale myślę, że nie żałują. Każdy dalszy wyjazd oraz podejścia w górkę robią się trudnością dla par, zwłaszcza kiedy trzeba nosić te ubrania, a potem przebierać się na miejscu. Ja powtarzam zawsze, że wkład i poświęcenie jest wprost proporcjonalne do efektów. Zobaczcie również poprzedni wpis  z tych okolic. Dzięki, że dobrnęliście do końca tego wpisu, Oli i Darkowi dziękuję za zaufanie i oddanie cząstki siebie w tych kadrach.

 

Suknia: Madonna
Garnitur: Pro forma
Miejsce: Przystań Kabanos